Marka stratejisi, TV, açıkhava, entegre iletişim, kurumsal kimlik, dijital iletişim, yeni medyalar, yeni teknolojiler…

Büyük ajansların sunamayacağı zaman ve ilgi, küçük ajansların sunamayacağı tecrübe ve fikirler.

 

DokuzDoksan markalarla insanlar arasındaki ilişkileri tasarlar ve yönetir. Duyguların gücüne inanır. Yaratıcılığa odaklanır. Her briefte yeniyi arar.

 

Bakabileceği kadar markayla çalışır. Çalıştığı markalara gözü gibi bakar.

DokuzDoksan Stratosfer

 

Strateji ekibimizi böyle adlandırıyoruz. Onların işi yüksekten bakıp bütünü görebilmek. Dünyayı ve insanı santim santim araştırmak, öğrenmek ve markaların gideceği yeni yollar bulmak ya da tasarlamak. Büyük fikirler büyük stratejilerin üzerinde durur.

DokuzDoksan Orijinal

 

Orijinal olmak, kreatif ekibimizde olmanın ilk kuralı. Sanatı, duyguları, estetiği ve trendleri markaların emrine sunarken her seferinde yeni fikirler bulmak için buradalar. Taze, konuşulan, taklit edilen fikirler, sloganlar, tasarımlar onların işi.

DokuzDoksan Prodüksiyon

 

Prodüksiyon fikrin hakkını vermelidir. Fikre en uygun prodüksiyon şirketlerini bulup markalara en uygun sözleşmeleri yapabilmek için çalışır.

DokuzDoksan Medya

 

Televizyondan basına, bina giydirmeden dijital satın alımlara kadar küçük olmanın verdiği büyük pazarlık gücü markalarımızın hizmetinde.

 

Küçük ajans olmak bunu gerektirir.

DokuzDoksan Yarın

 

Bugünün iletişim kanalları dün yoktu, bugün var, yarın yine yok. Peki sırada ne var? DokuzDoksan’ın yeni mecralar, yeni teknolojiler, yeni kavramlar geliştiren yüzü.